Ohnostroje

ohnostroje

Máte problémy s pochopením všetkých terminológií v ohňostroji? Vytvoril som si túto príručku pre začiatočníkov, aby ste pochopili základy mnohých druhov ohňostrojov a to, čo každý produkt robí.

Roman Sviečky: Jedná sa o dlhé tyčinky, ktoré z nich vyfarbia farebné gule. Prichádzajú v mnohých rozmeroch. Menšie môžu byť držané v ruke, zatiaľ čo rozsiahlejšie sú vybavené ostrým bodom, aby ste ich mohli vsadiť do zeme. Veľké sa dostanú do zeme, zatiaľ čo strieľajú veľa záberov do vzduchu. Často obsahujú až 300 záberov. Roman Sviečky sú klasickou ohňostrojou, ktorú každý musí vyskúšať. Vystrelené gule sú buď farebné alebo obsahujú efekty ako praskanie alebo hlásenia.

Štepniky: Toto je často jedna z prvých vecí, o ktorých si ľudia myslia, keď sa spomínajú ohňostroje. Štetce sú klasické ohňostroje, ktoré používajú ľudia všetkých vekových skupín počas dňa a noci. Sú v podstate malé nádoby s práškom blesku, ktoré explodujú a vydávajú hlasný výbušný hluk. Majú niekedy trochu farby, ale ich hlavnou charakteristikou sú hlasné tresky. Drobné kadávery prichádzajú do jednotlivých krekrov alebo pásov viacerých krekrov. Pásky môžu byť pásy 12, 16, 100, 200 alebo dokonca viac ako 20 000. Pásové kaskadérske lístky sú často obľúbeným produktom kvôli viacerým explóziám a takmer takému guľometu ako hluk. Bez ohľadu na príležitosť, ak sú zapojené ohňostroje, musia byť petáky.

Rakety fliaš: Rakety fliaš sú skoro ako malý záchranný čln pripojený k tenkej tyči. Tieto rakety umiestnite pod uhlom, aby mohli samy poháňať do vzduchu a potom explodovať. Niektoré rakety fliaš majú dokonca aj efekt píšťaly. Keď sa raketa poháňa hore, vyfúkne zvuk hlasitým pískaním, než exploduje vo vzduchu. Rakety na fľaše sú skvelým produktom na použitie v priebehu dňa, kedy sa pyro fixujete pred nočnou dobou, keď vystrelíte vzdušné škrupiny a koláče.

Fontány: Fontány sú zvyčajne malé až stredne veľké predmety umiestnené na zemi. Ak svietia, vyžarujú iskry, iskry a dokonca aj letecké efekty. Fontány môžu byť skvelým produktom, ktorý je možné použiť s rodinou, pretože si dajú malú show vlastnú. Často zostávajú osvetlené až 3 až 4 minúty. Jaskyne a jasné farby fontán určite opúšťajú deti očarujúce.

Copyright © 2014 backlinks.com - Terms of Service - Privacy Policy